Oaza Dorosłych

Nasze spotkania zrodziły się z potrzeby serca… Po kilku latach „dyskutowania” w końcu się udało. W części jesteśmy/byliśmy związani z Ruchem Światło-Życie. Wspólnota najpierw spotykała się w Oświęcimiu przy parafii Św. Maksymiliana, jednak w pewnym momencie okazało się, że większość z nas należała lub była związana z parafią Wniebowzięcia NMP, więc zmieniliśmy miejsce naszych spotkań.

Obecnie spotykamy się w każdą środę po Mszy św. wieczornej, czyli o godzinie 19.00, aby wspólnie się modlić, dzielić Słowem Bożym, własnym życiem, a także poruszać różne aspekty życia chrześcijańskiego.

Plan spotkań wygląda następująco:

19.00 – Wspólna modlitwa w kościele
(Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie lub Msza Święta zgodnie z ustalonym wcześniej planem)

19.35 – Spotkanie w salce
(spotkanie formacyjne lub dzielenie się Słowem Bożym)

Ponadto spotykamy się także w ramach innych wydarzeń, pamiętamy o sobie w modlitwie, a na ile jest to możliwe wyjeżdżamy na wspólne weekendowe rekolekcje.

ZAPRASZAMY wszystkich chętnych, którzy chcieliby pogłębić swoją relację z Panem Bogiem, odkrywać Kościół, rozkochać się w Słowie Bożym, wejść do wspólnoty ludzi, którzy mają podobny system wartości.

Jeśli jesteś oazowiczem lub kiedykolwiek byłeś w Ruchu Światło-Życie czy innej wspólnocie albo po prostu masz w sobie pragnienie bycia we wspólnocie, blisko Kościoła – czekamy na Ciebie – przyjdź!

Zapraszamy wszystkich chętnych (od 20 roku życia + wszelkie możliwe stawki VATu ;)): studentów, osoby żyjące samotnie, narzeczonych, małżeństwa, jak również tych, których małżonkowie „narodzili się dla nieba”!

Dla każdego znajdzie się miejsce! Jesteś u nas mile widziany!

Możesz znaleźć nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Wspólnota-Dorosłych-przy-WNMP-w-Oświęcimu-269707779736616/

Zamknij menu