Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE: 14.07. – 21.07.2019r.

14.07.2019 NIEDZIELA: ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ 

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Marian Piwowarski oraz rodzice: Franciszek i Maria.
  • 9:00 + Aniela i Michał Piwowarski.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anastazja i Józef Szczerbowski oraz Tadeusz Momot.
  • 10:30 ROCZKI: 1) Magdalena Fierdonek; 2) Szymon Nowak;
  • 12:00 SUMA ODPUSTOWA
  • 18:00 + Józef Gwóźdź 7 r. śm. oraz rodzice.

15.07.2019 PONIEDZIAŁEK

  • 7:00
    1. + Otylia Olejarz – od Iwony i Romana Olejarz z rodziną.
    2. + Alicja Talik – od Artura Lichańskiego z rodziną.
  • 8:00 + Franciszek i Zofia Królik oraz córka Danuta.
  • 18:00 + Zofia i Franciszek Nyderek oraz synowie: Henryk i Paweł.

16.07.2019 WTOREK

  • 7:00
    1. + Edward Pająk – od córki Violetty.
    2. + Anna Kramarczyk – od Moniki i Zygmunta.
  • 8:00 O Bł. B. i opiekę M. B. dla Marty Kołodziej.
  • 18:00 + Kazimierz Kamiński 3 r. śm. – od żony.

17.07.2019 ŚRODA

  • 7:00
    1. + Jan i Helena Rybak.
    2. + Roman Mrzygłód – od żony.
  • 8:00 + Kazimierz Pawełczyk – od brata Mariana.
  • 18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
    1. W Intencji Chorych i Cierpiących,
    2. W Intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
    3. O zdrowie Bł. B. i opiekę M. B. w 90 rocznicę urodzin Heleny Burczak – od syna Jerzego z rodzina,
    4. W Intencji wypoczywających na wakacjach, o bezpieczeństwo, radość i pamięć o Bogu,
    5. + Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
    6. + Ks. Kanonik Stanisław Górny,
    7. + Małgorzata Paluch 1 r. śm. – od męża i syna,
    8. + Stanisław Garncarz – od Jolanty i Zenona Wasielów i Ewy Guzik,
    9. + Mirosław Baraniak – od Krzysztofa Sporysz,
    10. + Józef Adamczyk – od Krystyny Główczak z rodziną,
    11. + Marian Gołąb – od rodziny Rutkowskich,
    12. + Zofia Żak – od sąsiadów Sroków,
    13. + Alfred Kramarczyk – od Ewy Wilczak i syna Przemysława,
    14. + Zenon Wańkowicz – od koleżanek i kolegów syna Jerzego z MOSIR Oświęcim,
    15. + Roman Markowski – od Klaudii i Piotra Gębiś,
    16. + Zofia Bysińska – od rodziny Mąsior,
    17. + Janina Markowska – od wnuka Krzysia z Edytką i dziećmi,
    18. + Anna i Władysław Korzec,
    19. + Rozalia i Urban Mańka,
    20. + Stanisława Stachura – od szwagierki Barbary z rodziną,
    21. + Jarosław Bartman – od właścicieli piekarni Senderów,
    22. + Wanda Paczkowska – od Andrzeja Palki z rodziną,
    23. + Anna Kramarczyk – od rodziny Babraj,
    24. + Alicja Talik – od kuzynki Marii Merta z rodziną,
    25. + Tadeusz Cora – od sąsiadów Żyłów,
    26. + Anna i Stanisław Jędrysik,
    27. + Henryk Mazgaj.

18.07.2019 CZWARTEK

  • 7:00
    1. O zgodę i miłość w rodzinach.
    2. + Alicja Talik – od Adama Mstowskiego.
  • 8:00 + Józefa Kasperek – od siostrzenicy Małgorzaty i Grzegorza Bajus z dziećmi.
  • 18:00 + Stanisław Grabowski z córką Katarzyną, Paulina i Józef Kluka z rodzicami.

19.07.2019 PIĄTEK

  • 7:00
    1. + Augustyn Adamczyk 7 r. śm.
    2. + Danuta Ziętek – od rodziny Jasek.
  • 8:00 + Kazimierz Pawełczyk – od teściowej.
  • 18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
    1. + Józef Bobiński – od żony i dzieci,
    2. + Stanisław Garncarz – od rodziny Biela,
    3. + Mirosław Baraniak – od teściów Ryszka,
    4. + Józef Adamczyk – od bratanka Stanisława z rodziną,
    5. + Marian Gołąb – od rodziny Magdziak,
    6. + Zofia Żak – od sąsiadów Wziątek,
    7. + Alfred Kramarczyk – od Urszuli Ptaszkowskiej – Englert,
    8. + Zenon Wańkowicz – od pracowników NZOS VITA w Brzeszczach,
    9. + Roman Markowski – od Marii Tolarczyk,
    10. + Zofia Bysińska – od rodziny Wanatów z Kamieńca,
    11. + Janina Markowska – od wnuczek: Beaty i Olgi z rodzinami,
    12. + Stanisława Stachura – od kuzynów: Bogumiły Klęczar i Zdzisława Jarnot z rodzinami,
    13. + Jarosław Bartman – od Lidii i Bogdana Parysz,
    14. + Wanda Paczkowska – od Doroty Główczak z rodziną,
    15. + Anna Kramarczyk – od rodziny: Kramarczyk, Cieśla i Kliś,
    16. + Alicja Talik – od Krystyny i Zenona Majka,
    17. + Tadeusz Cora – od sąsiadów z klatki 15,
    18. + Roman Mrzygłód – od brata z rodziną,
    19. + Henryka Hatłas – od syna z rodziną.

20.07.2019 SOBOTA

  • 7:00
    1. + Helena Gębiś – od brata Stanisława z żoną.
    2. + Wanda Paczkowska – od Tadeusza Kubas z rodziną.
  • 8:00 + Janina i Roman Boczarski.
  • 18:00 + Janina Kulawik, Jan Kulawik, Maria i Władysława Kulawik.

21.07.2019 NIEDZIELA

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Julian i Anna Szymeczko oraz córki i synowie.
  • 9:00 + Wiktor i Rozalia Czerwik.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Józef Mańka oraz rodzice.
  • 10:30 CHRZTY
  • 12:00 + Maria i Bronisław Czyżowicz oraz Antoni Grabowski z rodzicami.
  • 18:00 + Anna i Jan Mąsior oraz zięć Jerzy.

INTENCJE MSZALNE: 07.07. – 14.07.2019r.

07.07.2019 NIEDZIELA

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 WYPOMINKOWA
  • 9:00 + Janina i Józef Bernacik.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Maria i Stanisław Jarnot oraz zięć Andrzej Noworyta.
  • 10:30 CHRZTY
  • 12:00 + Jan Foltyn.
  • 18:00 + Marcin Piwowarski 40 r. śm.

08.07.2019 PONIEDZIAŁEK

  • 7:00
    1. + Jan Sitek, syn Maciej.
    2. + Danuta Ziętek – od Barbary Krzysica z rodziną.
  • 8:00 + Adam Paw, syn Wiesław.
  • 18:00 + Jan i Magdalena Pędziwiatr oraz zięć Jan Jastrzembski.

09.07.2019 WTOREK

  • 7:00 + Edward Pająk – od żony Zofii.
  • 8:00
    1. + Janina Kołacz z okazji urodzin oraz + mąż Józef.
    2. + Stanisława Stachura – od Bernadetty i Jacka Jarnot.
  • 18:00 + Tomasz Korzeniowski, żona Stefania, syn Sylwin z Marią i Roman Góralczyk.

10.07.2019 ŚRODA

  • 7:00
    1. + Maria i Kazimierz Kotarba.
    2. + Jan Matyja – od Edyty Żurawlew z rodziną, z Nowej Wsi.
  • 8:00 + Kazimierz Pawełczyk – od siostry z mężem.
  • 18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
    1. W Intencji Chorych i Cierpiących,
    2. W Intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
    3. O Bł. B. i opiekę M. B. Nieustającej Pomocy w 34 rocznicę ślubu Jerzego i Kazimiery,
    4. W Intencji Wioletty, Anny, Grażyny,
    5. O Bł. B. w pewnej sprawie oraz dary Ducha Św. i wierność Bogu,
    6. + Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
    7. + Ks. Kanonik Stanisław Górny,
    8. + Stanisław Garncarz – od rodziny Śmiertków,
    9. + Mirosław Baraniak – od rodziny Głodniak,
    10. + Józef Adamczyk – od Czesławy Waliczek z rodziną,
    11. + Marian Gołąb – od Emilii Drożdż i rodziny Szydłowskich,
    12. + Anna Szafran – od opiekunki Marii z mężem,
    13. + Zofia Żak – od rodziny: Sroków, Chylaszków i Hurników,
    14. + Alfred Kramarczyk – od Barbary i Jerzego Rybak z rodziną,
    15. + Zenon Wańkowicz – od Barbary i Zdzisława Tomera z rodziną,
    16. + Roman Markowski – od rodziny Żelaźnickich,
    17. + Stanisława Stachura – od koleżanki Elżbiety Juda,
    18. + Bogumiła Kuźma – od kolegów i koleżanek z pracy syna Janusza,
    19. + Zofia Bysińska – od Janiny i Stanisława Adamczyk z Grojca,
    20. + Janina Markowska – od siostry Władysławy,
    21. + Jarosław Bartman – od znajomych córki Ani z Pisarzowic,
    22. + Małgorzata Smolorz – od rodziny Żyłów,
    23. + Marianna Gurbiel – od koleżanek córki,
    24. + Wanda Paczkowska – od siostrzenicy Jadwigi Szalonek z rodziną,
    25. + Anna Kramarczyk – od rodziny Mirosława Kramarczyk,
    26. + Alicja Talik – od siostrzeńca Sebastiana z żoną i dziećmi,
    27. + Henryka Ramotowski 10 r. śm. – od córki z rodziną.

11.07.2019 CZWARTEK

  • 7:00 + Halina Bak.
  • 8:00
    1. + Marian Przybyło 12 r. śm., wnuk Artur Wojtasiak 1 r. śm. – od rodziny.
    2. + Stanisława Stachura – od sąsiadów: Franciszki Żaczek z mężem Tadeuszem.
  • 18:00 + Helena i Stanisław Spiż oraz Zofia, Józef, Jadwiga, Stanisław i Jan Kajdas.

12.07.2019 PIĄTEK

  • 7:00
    1. + Józefa Kasperek – od siostrzeńca Piotra z żona Marzeną i dziećmi.
    2. + Danuta Ziętek – od rodziny Skrzypaszek.
  • 8:00 + Tadeusz Cora – od żony.
  • 18:00
    1. WYPOMINKOWA
    2. WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
      • + Stanisław Garncarz – od Jolanty i Mariusza Pilarskich,
      • + Mirosław Baraniak – od rodziny Pawełczyków z Włosienicy,
      • + Józef Adamczyk – od Jasi Jenczała, rodziny: Baka i Pagacz,
      • + Marian Gołąb – od rodziny Wójcików,
      • + Zofia Żak – od sąsiadów Zofii i Andrzeja Pędziwiatr,
      • + Alfred Kramarczyk – od Barbary i Wiesława Pająk,
      • + Zenon Wańkowicz – od Ryszardy i Stanisława Tomera z rodziną,
      • + Roman Markowski – od Magdaleny i Rafała Wieczorek,
      • + Zofia Bysińska – od rodziny Holzman,
      • + Janina Markowska – od wnuczki Agnieszki z Gosia i Sylwią,
      • + Łukasz Welc – od rodziny Ryś,
      • + Stanisława Stachura – od bratowej Marii z rodzina,
      • + Jarosław Bartman – od Współpracowników firmy MAGTECH,
      • + Wanda Paczkowska – od syna i wnuczki,
      • + Anna Kramarczyk – od Ireny i Henryka Płonków,
      • + Alicja Talik – od kuzynki Bronisławy i Kazimierza Kulik,
      • + Tadeusz Cora – od wnuków: Michała i Moniki,
      • + Janina Bobakowska 50 r. śm. oraz mąż Józef,

13.07.2019 SOBOTA

  • 7:00
    1. + Sławomir Bylina oraz dziadkowie.
    2. + Anna Kramarczyk – od syna Jacka z rodziną.
  • 8:00 + Karol Piętka – od wnuczki Małgorzaty z mężem.
  • 11:00 + Za pomordowanych w Rzezi Wołyńskiej w 76 Rocznicę.
  • 18:00 + Stanisław Pióro.

14.07.2019 NIEDZIELA: ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ 

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Marian Piwowarski oraz rodzice: Franciszek i Maria.
  • 9:00 + Aniela i Michał Piwowarski.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anastazja i Józef Szczerbowski oraz Tadeusz Momot.
  • 10:30 ROCZKI: 1) Magdalena Fierdonek; 2) Szymon Nowak
  • 12:00 SUMA ODPUSTOWA
  • 18:00 + Józef Gwóźdź 7 r. śm. oraz rodzice.
Zamknij menu