Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE: OD 17.02 – 24.02.2019r.

17.02.2019 NIEDZIELA

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Jan Malinowski oraz zięć Henryk.
  • 9:00 + Tadeusz i Anna Pędziwiatr oraz rodzice.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Krzysztof Juśkiewicz 1 r. śm.
  • 10:30 CHRZTY
  • 12:00 + Jan Goc 30 r. śm. oraz rodzice.
  • 18:00 + Stefania i Roman Szulc – od syna z rodziną.

18.02.2019 PONIEDZIAŁEK

  • 7:00
    1. + Karolina Dylska – od synowej z rodziną.
    2. + Marian Berner – od córki z rodziną.
  • 8:00 + Krystyna Przebinda – od siostry Stanisławy Sawickiej.
  • 18:00 + Kazimierz Pawełczyk – od żony.

19.02.2019 WTOREK

  • 7:00
    1. + Włodzimierz Passendorfer – od mamy i siostry Barbary.
    2. + Otylia Olejarz – od Justyny i Damiana Szostek.
  • 8:00 + Kazimierz Grzesina 1 r. śm. – od żony i synów.
  • 18:00 + Janina i Stanisław Kajtoch.

20.02.2019 ŚRODA

  • 7:00 + Bogumiła Kowacz – od rodziny Salamon oraz Stanisławy Tobik.
  • 8:00 + Jan Korwin – od córki Marzeny z rodziną.
  • 18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
    1. W Intencji Chorych i Cierpiących,
    2. W Intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
    3. Dziękczynna za otrzymane Łaski z okazji 18 rocznicy urodzin Natalii, z prośbą o Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia,
    4. Dziękczynna za dotychczas otrzymane Łaski przez Władysława,
    5. W Intencji Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. oraz  Młodzieży przed Bierzmowaniem,
    6. W Intencji naszej Parafii, o opiekę Bożą dla Parafian i Bł. B. dla pracy duszpasterskiej i gospodarczej,
    7. W Intencji Elżbiety i Andrzeja Para wraz z rodziną o Bł. B. i potrzebne Łaski,
    8. Dziękczynna za otrzymane Łaski przez nas i nasze rodziny,
    9. W Intencji Barbary i Sebastiana Wieczorków oraz Ich rodziny,
    10. + Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
    11. + Ks. Kanonik Stanisław Górny,
    12. + Julian Palka – od Bochenków, Wieczorków i Kajdasów z Przeciszowa,
    13. + Stefania Klaja – od Anny i Magdaleny,
    14. + Karol Piętka – od rodziny Korczyków,
    15. + Zbigniew Kuwik – od kolegów syna z magazynu kauczuku ze zmiany „D”,
    16. + Elżbieta Marszałek – od Elżbiety Kamińskiej z rodziną,
    17. + Maria Goźlińska – od Renaty Kukla z rodziną,
    18. + Krystyna Paw – od Mieczysława Paw z żoną,
    19. + Kazimierz Pawełczyk – od sąsiadki Zofii Pilszyk,
    20. + Otylia Olejarz – od wnuków: Agnieszki i Piotra,
    21. + Elżbieta Durańczyk 25 r. śm. – od siostry z rodziną,
    22. + Krystyna Matuzik – od sąsiadów z ul. Nideckiego 13 F,
    23. + Edward Pająk – od Sławomira Pająka z rodziną,
    24. + Agnieszka i Maksymilian Fraś oraz syn Stanisław,
    25. + Irena Kisza – od Jakuba Połącarz i Witolda Bielasa,
    26. + Piotr Rył – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
    27. + Józef Gałuszka, Marian Jordanek, Irena Chwierut.
    28. + Aniela Szczelina 1 r. śm.

21.02.2019 CZWARTEK

  • 7:00
    1. + Krystyna Przebinda – od Zofii Kępczyk.
    2. + Otylia Olejarz – od rodziny Szostek.
  • 8:00 + Tadeusz Klimczak r. śm.
  • 18:00 + Stefan Durańczyk 1 r. śm.

22.02.2019 PIĄTEK: WIECZYSTA ADORACJA w KOŚCIELE

  • 7:00
    1. + Jan Korwin – od Wandy Klima.
    2. + Andrzej Pawłowski – od żony Izabeli, synów Łukasza i Roberta z rodzinami.
  • 8:00
    1. + Emilia Ząbek 5 r. śm.
    2. + Marian Berner – od syna Dariusza z rodziną.
  • 18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
    1. + Julian Palka – od sąsiadów rodziny Rak,
    2. + Stefania Klaja – od Mirka Olszewskiego z rodziną i Doroty Adamczyk,
    3. + Karol Piętka – od rodziny Kasperczyków i Janiny Hodór,
    4. + Zbigniew Kuwik – od rodziny Hanik,
    5. + Elżbieta Marszałek – od Czesławy z rodziną,
    6. + Maria Goźlińska – od Moniki i Tomasza Lisowskich,
    7. + Krystyna Paw – od kuzynek: Mrowcowej i Gawronowej,
    8. + Krystyna Staszczyk – od rodziny Kichotów,
    9. + Jan Dębski – od rodziny Grzybowskich,
    10. + Otylia Olejarz – od rodziny Brzeskich z Piotrowic,
    11. + Józef i Katarzyna Gworek, córki: Monika, Helena, Zofia z mężem Franciszkiem i synem Władysławem,
    12. + Edward Pająk – od szwagra Józefa z żoną i Antoniny Wróbel z Podolsza,
    13. + Irena Kisza – od Kingi i Kuby Połącarz,
    14. + Piotr Rył – od kuzynki Beaty z rodziną.

23.02.2019 SOBOTA

  • 7:00
    1. + Danuta Duda – od wnuczki Izabeli z rodziną.
    2. + Józefa Kasperek – od siostry Zofii z rodziną.
  • 8:00
    1. + Elżbieta i Wiktor Piotrowski.
    2. + Julianna Mańkut – od rodziny: Pyrcik, Wanat, Kuczowicz i Pierzynka.
  • 18:00 + Józefa Kraus – od rodziny Stężowskich.

24.02.2019 NIEDZIELA

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Kunegunda Gretka 5 r. śm.
  • 9:00 + Maria i Stanisław Jarnot oraz rodzice.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Janina Malinowski 10 r. śm., mąż  Wojciech oraz zięć Czesław Mańka.
  • 10:30 Dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Wiesławy i Stanisława, z prośbą o zdrowie, Bł. B., dary Ducha Świętego i opiekę M. B. na dalsze lata wspólnego życia.
  • 12:00 + Jerzy i Wioletta Bartyzel.
  • 18:00 + Emilia i Bolesław Czerwienka.

INTENCJE MSZALNE: 10.02 – 17.02.2019r.

10.02.2019 NIEDZIELA

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Anna i Józef Bożek oraz rodzice.
  • 9:00 + Jerzy Leśniak 2 r. śm. oraz rodzice i teściowie.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Józef Majcherek 4 r. śm. oraz rodzice i teściowie.
  • 10:30 ROCZKI: Eliza Kowalczyk.
  • 12:00 + Jadwiga Kita 7 r. śm. oraz mąż Franciszek.
  • 12:00 W Intencji Parafian, Których odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską, o potrzebne Łaski, zdrowie i Bł. B.
  • 18:00 + Janina i Jan Jekiełek.

11.02.2019 PONIEDZIAŁEK: ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

  • 7:00 + Aniela i Ludwik Wawok.
  • 8:00 + Władysława Kubisty 10 r. śm. oraz syn Stanisław.
  • 14:00 SZPITAL POWIATOWY. W Intencji Chorych – Przewodniczy Ks. Biskup Roman Pindel.
  • 18:00 + Józef Rembiesa 3 r. śm.

12.02.2019 WTOREK

  • 7:00 + Krystyna Przebinda – od Beaty i Zbigniewa Sawickich z rodziną.
  • 8:00 + Jan Pilarski – od Janiny Piechy z rodziną.
  • 18:00 + Bronisław, Katarzyna Więckowski oraz zmarli z rodziny.

13.02.2019 ŚRODA

  • 7:00 + Jan Pędziwiatr – od córki Kazimiery i wnuka Piotra.
  • 8:00 + Stanisław Lichota.
  • 18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
    1. W intencji Chorych i Cierpiących,
    2. W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
    3. Dziękczynna za dotychczas otrzymane Łaski przez Władysława,
    4. + Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
    5. + Ks. Kanonik Stanisław Górny,
    6. + Julian Palka – od Kaźniców,
    7. + Adam Korzec – od cioci Janiny i kuzynki Stanisławy z Zaborza,
    8. + Stefania Klaja – od rodziny Chylaszków,
    9. + Józef Bujak – od rodziny Wojciechowskich z Jastrzębia Zdroju,
    10. + Karol Piętka – od rodziny Szafrańców z ul. Granicznej,
    11. + Aniela Szafrańska 4 r. śm. oraz mąż Roman,
    12. + Zbigniew Kuwik – od Lucyny i Marka Karolus oraz Marii i Czesława Pędziwiatr,
    13. + Julianna Mańkut – od rodziny Kochańskich i Madejczyków,
    14. + Krystyna Paw – od Członkiń Koła Gospodyń Wiejskich z Babic,
    15. + Elżbieta Marszałek – od Doroty, Anny i Karola Kuczyńskich,
    16. + Halina Kowalik – od wnuczek Sandry i Sylwii,
    17. + Maria Goźlińska – od rodziny Makuchów i Zuchowskich,
    18. + Otylia Olejarz – od córki z rodziną,
    19. + Kazimierz Pawełczyk – od sąsiadów Marii i Józefa Kulig z rodziną,
    20. + Irena Żaba 2 r. śm. – od córki z mężem i rodziną,
    21. + Zofia Zużałek – od Ewy i Wandy z rodzinami.

14.02.2019 CZWARTEK

  • 7:00
    1. + Jolanta Kuczek 1 r. śm. – od męża z synem.
    2. + Krystyna Paw – od Marii, Krystyny i Adama Sulkiewicz z rodzinami.
  • 8:00 + Stanisław Gorczyca – od Marty Targosz.
  • 18:00 + Maria Liszka – od brata Kazimierza.

15.02.2019 PIĄTEK

  • 7:00
    1. + Piotr Wójcik – od kuzynki Renaty z mężem.
    2. + Elżbieta Marszałek – od rodziny Gaurów.
  • 8:00 + Stanisław Wolas – od Marii, Ryszarda i Jana Wolas.
  • 18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
    1. + Julian Palka – od Marka i Barbary Paczkowskich,
    2. + Stefania Klaja – od Haliny Boroń i Grażyny Żak z Wadowic,
    3. + Marian Ślepowroński 5 r. śm.,
    4. + Karol Piętka – od Małgorzaty Gieregowskiej,
    5. + Zbigniew Kuwik – od kolegów z  Wytwórni Szkła,
    6. + Julianna Mańkut – od rodziny Grobelnych,
    7. + Krystyna Paw – od Bożeny i Andrzeja Lichota z rodziną,
    8. + Elżbieta Marszałek – od Anny i Stanisława Halaburda,
      + Maria Goźlińska  – od rodziny Koziołów,
    9. + Stanisław Opach – od kuzynki Danuty Łysoń,
    10. + Kazimierz Pawełczyk – od sąsiadów Janusza i Euralii Kulig z rodziną.

16.02.2019 SOBOTA

  • 7:00 + Maria Liszka – od córki Lucyny z mężem i synem.
  • 8:00
    1. Stanisław i Helena Kłyczek.
    2. + Stanisław Opach – od rodziny Głowaczów.
  • 18:00 + Władysław Piotrowski, rodzice: Maria i Paweł Jachemczyk z córkami: Heleną i Anną.

17.02.2019 NIEDZIELA

  • 6:00 ZA PARAFIAN
  • 8:00 + Jan Malinowski oraz zięć Henryk.
  • 9:00 + Tadeusz i Anna Pędziwiatr oraz rodzice.
  • 9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Krzysztof Juśkiewicz 1 r. śm.
  • 10:30 CHRZTY
  • 12:00 + Jan Goc 30 r. śm. oraz rodzice.
  • 18:00 + Stefania i Roman Szulc – od syna z rodziną.
Zamknij menu