OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.10.2021R.

DZISIAJ

• Na Mszę Św. o 10:30 zapraszamy Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. wraz z Rodzicami. Będzie poświęcenie różańców.
  • Z powodu wyjazdu Młodzieży Oazowej na Dzień Skupienia nie będzie sprzedaży zniczy. Będzie je można zakupić w przyszłą niedzielę.
  • Nabożeństwo Różańcowe o 17:30. Zapraszamy!

• W poniedziałek, 18, października – święto Św. Łukasza, ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. W modlitwie pamiętajmy o Personelu Medycznym, o Księżach Kapelanach, o Księdzu Michale, kapelanie naszego szpitala, o Wolontariuszach.
  • W środę, 20 października – wspomnienie Św. Jana Kantego, kapłana, Patrona naszej Diecezji.
  • W piątek, 22 października – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.
  • W sobotę, 23 października – wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego.

Wyrażamy słowa podziękowania za złożone Ofiary „Inwestycyjne”. Jest to kwota 10880 zł., oraz przelewy bankowe 3430 zł. „Bóg zapłać”.

W imieniu Stypendystów: „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dziękujemy za złożone ofiary. Jest to kwota 3810 zł „Bóg Zapłać”.

Nabożeństwa Różańcowe w kościele będą odprawiane w tygodniu o 17:15, a w niedziele o 17:30. Zapraszamy Wszystkich, a na poszczególne dni tygodnia Dzieci i Młodzież według harmonogramu:

• W poniedziałki: klasy – 1, 2, 3;
  • We wtorki: klasy – 4, 5, 6;
  • W środy: klasy – 7 (rozpoczynający przygotowanie do Bierzmowania);
  • W czwartki: klasy – 8 (kandydaci do Bierzmowania);
  • W piątki: Młodzież ze szkół ponadpodstawowych;

W czwartek, 21 października, odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00, a po Mszy Świętej konferencja. Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów z klas 8.

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przyjmujemy na „WYPOMINKI” w Kancelarii Parafialnej w godzinach jej otwarcia.

Przyszła niedziela, 24 października, obchodzona jest jako ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY, który rozpoczyna TYDZIEŃ MISYJNY. W modlitwie pamiętajmy o misyjnej działalności Kościoła, o Misjonarkach i Misjonarzach.

Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

GŁOS ŚWIĘTYCH: „Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki”. Św. Jan Paweł II