OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.02.2019r.

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

DZISIAJ:

  • Podczas składki niedzielnej, będzie zbierana „Składka Inwestycyjna”. Osoby i Rodziny, Które pragną złożyć Ofiarę prosimy o podpisanie kopert. „Bóg Zapłać” za złożone Ofiary!
  • Różaniec z czytaniem Wypominków  Zmarłych o 17:30.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:

  • W poniedziałek, 11 lutego – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Obchodzimy XXVII  Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o ludziach dotkniętych bólem i cierpieniem oraz o Pracownikach Służby Zdrowia.
    W ramach lokalnych obchodów Dnia Chorego, Biskup Roman Pindel, ordynariusz diecezji Bielsko – Żywieckiej odwiedzi Szpital Powiatowy im. Św. Maksymiliana w Oświęcimiu. O 14:00 odprawi Mszę Św. w kaplicy szpitalnej, a następnie odwiedzi Pacjentów na oddziałach szpitalnych. Zapraszamy do modlitwy i udziału w tym spotkaniu.
  • W czwartek, 14 lutego – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy,

W piątek, 15 lutego, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Po Mszy Św. o 18:00 Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, a po nim zapraszamy na „GODZINĘ DLA PANA”adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, z rozważaniem fragmentu Dzienniczka Św. Faustyny do godziny 19:45.

W przyszłą niedzielę, 17 lutego, na Mszę Św. o 12:00, zapraszamy Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. wraz z Rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcone Książeczki do modlitwy.

Zachęcamy do kupowania i czytania Prasy Katolickiej. Polecamy: „Gość Niedzielny”, „Źródło”!

Papież Senior Benedykt XVI mówi:
„Nie zniechęcajcie się w obliczu trudności czy wątpliwości!
Ufajcie Bogu i wiernie naśladujcie Jezusa, a będziecie świadkami radości,
którą rodzi ścisłe zjednoczenie z Nim”.

Zamknij menu