Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny
w Oświęcimiu

Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny
w Oświęcimiu

ul. Dąbrowskiego 5a
32-600 Oświęcim

Adres

33 842 28 66

Kontakt telefoniczny

Ogłoszenia – 8 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 8 KWIETNIA 2018 R.
ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

DZISIAJ:
O 14:00, Msza Św. dla Dzieci Komunijnych i Ich Rodziców.
• O 15:00 Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.
• O 17:30 Różaniec z czytaniem Wypominków Zmarłych.
Po Mszach Św. przy wyjściu z kościoła będą zbierane Ofiary na pokrycie kosztów związanych z zakupem i instalacją multimedialnego systemu wyświetlania pieśni (rzutnika i ekranu). Dziękujemy Parafianom za złożone Ofiary. Bóg zapłać!
• Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia. Jest to zarazem święto patronalne Caritas. Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:
• W poniedziałek, 9 kwietnia, przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Zapraszamy na Nabożeństwo w Intencji Dzieci Poczętych, a zagrożonych w swoim istnieniu oraz Obrońców Życia Ludzkiego na 17:30.

Próby dla Dzieci Pierwszokomunijnych w tym tygodniu:
• W poniedziałek, 9 kwietnia, dla Dzieci kl. III c z Babic i z Innych Szkół z Miasta.
• W środę, 11 kwietnia, dla Dzieci z kl. III a i b z Babic.
Próby odbywają się w kościele o 16:30.

W czwartek, 12 kwietnia, SPOTKANIE Kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w kościele o 17:00. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! Prosimy zabrać „Indeksy” i długopisy.

Przyszła niedzielę, 15 kwietnia, obchodzona jest w Kościele w Polsce jako NIEDZIELA BIBLIJNA. W tym dniu Ofiarą do Puszek wspomagamy Radio Diecezjalne „Anioł Beskidów”.

„Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam”. Z „DAREM POKOJU” od Chrystusa Zmartwychwstałego i z ISKRĄ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA idźmy do Zagubionych, Pokrzywdzonych, Uwikłanych w zło, aby na nowo ZAUFALI BOGU.