Ogłoszenia – 19 sierpnia 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 SIERPNIA 2018 R.

Na Mszy Św. o 12:00 wyrazimy podziękowanie i pożegnamy Ks. Piotra Leśniaka, Który przechodzi do Parafii Św. Pawła Apostoła w Bielsku – Białej. „Bóg Zapłać” za Jego posługę Duszpasterską w naszej Parafii i Obfitości Łask Bożych w nowym miejscu.
Wyrażamy PODZIĘKOWANIE wszystkim OFIARODAWCOM, Którzy wsparli nowe nagłośnienie w naszej świątyni. Zebrano 13450 zł. „Bóg Zapłać”!
W kościele Księży Salezjanów Msza Św. Odpustowa ku czci Św. Jacka o 11:30.

• W poniedziałek, 20 sierpnia – wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,
• We wtorek, 22 sierpnia – wspomnienie Św. Piusa X, papieża,
• W środę, 22 sierpnia – wspomnienie NMP Królowej,
• W piątek, 24 sierpnia – święto Św. Bartłomieja, apostoła.

W sobotę, 25 sierpnia, odbędzie się po raz dziesiąty Spotkanie Modlitewne Wiernych z Czech, Słowacji i Polski. Początek o 9:15 w kościele M. B. Frydeckiej w Jaworzynce Trzycatku.

W niedzielę, 26 sierpnia, obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Na Mszy Św. o 8:00 podziękujemy za szczęśliwe zbiory. Jest to Intencja od Mieszkańców Broszkowic.

Także w przyszłą niedziele, odbędą się Dożynki Diecezjalne w Parafii Najdroższej Krwi Pana Jezusa, w Bystrej Krakowskiej. Mszy Świętej w kościele o 11:00 przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Roman Pindel.

W dniu 19 sierpnia oraz od 24 sierpnia do 4 września BR w Naszym Kinie, Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędą się projekcje filmu Pt. „SAMSON”. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

W sobotę, 8 września ZAPRASZAMY „STARĄ KADRĘ MINISTRANCKO – LEKTORSKĄ”. Spotkanie rozpoczniemy Mszą Św. o 18:00, a po niej Czas Wspomnień i Planów przy stole w Salce Katechetycznej.

„Kto spożywa Moje Ciało i pije Moją Krew, ma życie wieczne,
a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym”.
Chciejmy skorzystać z ZAPROSZENIA Jezusa.
Niech EUCHARYSTIA będzie POKARMEM na drogę do DOMU OJCA.