Ogłoszenia – 16 lipca 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 LIPCA 2017r.
15 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj:
Odpust Parafialny ku czci NMP z Góry Karmel – MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ. Kazania na Mszach Świętych wygłosi oraz odprawi Uroczystą Sumę Odpustową o godzinie 12:00 Ks. Prałat Józef Nędza, emerytowany Proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP w Milówce. Serdecznie witamy.
• Różaniec z czytaniem Wypominków za zmarłych o godzinie 17:30.
LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA:
• W czwartek, 20 lipca – wspomnienie Bł. Czesława, kapłana,
• W sobotę, 22 lipca – święto Św. Marii Magdaleny,

W piątek, 21 lipca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

W Kancelarii Parafialnej trwają zapisy na XXXIV Pieszą Pielgrzymkę Oświęcimską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 7 do 11 sierpnia 2017r.

• Zakończyła się Peregrynacja Tryptyku Jezusa Miłosiernego i Apostołów Miłosierdzia na Ul. Strzeleckiej i Nideckiego (domy prywatne) oraz Konopnickiej. Dziękujemy Parafianom za złożone ofiary na potrzeby kościoła i zamówione Msze Św. – Bóg zapłać!

• W poniedziałek zapraszamy na Mszę Św. o 18:00 kolejne Rodziny z Ul. Sakranusa i Syreniusza, które zabiorą Tryptyk do swoich mieszkań.

W niedzielę, 23 lipca, na Mszy Św. o 11:00 Sanktuarium Matki Bożej w Rychwałdzie zostanie ogłoszone Bazyliką Mniejszą. Wyjazd na tę Uroczystość we własnym zakresie.
Gościom i Parafianom życzymy udanych i bezpiecznych wyjazdów wakacyjnych. Niech piękno Przyrody, spotykani Ludzie i bogactwo wrażeń umocnią Was do codzienności.

„Oto siewca wyszedł siać”.
Jeśli pragniesz cieszyć się dobrymi zbiorami, to trzeba, abyś zainwestował dobrą pracą, zaufaniem Bogu i otwartością na Innych.

Zamknij menu