Ogłoszenia – 15 lipca 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 LIPCA 2018 R.

• W poniedziałek, 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel. Nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. O 12:00 sprawowana będzie SUMA ODPUSTOWA z procesją przy kościele. Zapraszamy Dzieci do sypania kwiatów, Panów do niesienia baldachimu oraz Panie niosące feretrony !

W piątek, 20 lipca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Po Mszy Św. o 18:00 Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, a po nim zapraszamy na „GODZINĘ DLA PANA” – adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, z rozważaniem fragmentu Dzienniczka Św. Faustyny do godziny 20:00. Zapraszamy!

W Kancelarii Parafialnej trwają zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Oświęcimską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 7 do 11 sierpnia 2018r. Hasłem tegorocznej Pielgrzymki są słowa: „PROWADZENI przez DUCHA ŚWIĘTEGO”.

Parafia M.B. Wspomożenia Wiernych w Oświęcimiu organizuje Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę w dniach od 9 do 14 sierpnia BR. Zapisy są prowadzone w Kancelarii parafii u Księży Salezjan.

W związku z REMONTEM – KANCELARIA jest przeniesiona do Salki Katechetycznej przylegającej do Wikarówki! Godziny otwarcia nie ulegają zmianie.

Ks. Proboszcz Edward Mazgaj w imieniu swoim i Rodziny wyraża słowa PODZIĘKOWANIA, WSZYSTKIM PARAFIANOM i DELEGACJOM z innych PARAFII i INSTYTUCJI, Którzy wsparli nas modlitwą i obecnością podczas krótkiej choroby naszej MAMY – WŁADYSŁAWY i Jej pogrzebu.
„Bóg zapłać” za złożone Ofiary na Msze Św., za uczestnictwo w pogrzebie oraz modlitwę.

„Oni więc wyszli i wzywali do nawrócenia. Wyrzucali też wiele złych duchów oraz wielu chorych namaszczali olejem i uzdrawiali”.
Zadanie Proroka nie jest łatwe, ale za to „pełne wdzięku i zaufania Panu”. Realizujmy tę misję i w pracy, i podczas wypoczynku. Niech nam Bóg Błogosławi.