Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny
w Oświęcimiu

Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny
w Oświęcimiu

ul. Dąbrowskiego 5a
32-600 Oświęcim

Adres

33 842 28 66

Kontakt telefoniczny

Ogłoszenia – 15 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 KWIETNIA 2018 R.
3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

DZISIAJ:
• Obchodzimy NIEDZIELĘ BIBLIJNĄ. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego. W tym dniu Ofiarą do Puszek wspomagamy Radio Diecezjalne „Anioł Beskidów”. Za złożone Ofiary składamy: „Bóg Zapłać”!

W piątek, 20 kwietnia, modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Św. o 18:00 Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, a po nim ZAPRASZAMY na „GODZINĘ DLA PANA” – adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, z rozważaniem fragmentu Dzienniczka Św. Faustyny do godziny 19:45 !

W przyszłą niedzielę, 22 kwietnia, rozpoczynamy TYDZIEŃ MODLITW o POWOŁANIA Kapłańskie, Zakonne i Misyjne. Niech modlitwa do Jezusa, Dobrego Pasterza, wyprosi dobrych Duszpasterzy, Siostry i Braci Zakonnych, także z naszej Wspólnoty Parafialnej.

Wyrażamy słowa PODZIĘKOWANIA, Wszystkim, Którzy złożyli Ofiarę na rzutnik multimedialny. Jest to kwota 7 tys. zł. „Bóg Zapłać”!

Próby dla Dzieci Pierwszokomunijnych w tym tygodniu:
• W poniedziałek, 9 kwietnia, dla Dzieci kl. III c z Babic i z Innych Szkół z Miasta.
• W środę, 11 kwietnia, dla Dzieci z kl. III a i b z Babic.
Próby odbywają się w kościele o 16:30.

Centrum Św. Maksymiliana w Harmężach, w dniach od 20 do 22 kwietnia, organizuje XVII DNI KOLBIAŃSKIE pod Hasłem: „Napełnieni Duchem Świętym”. W sobotę 21 kwietnia o 18:00 Mszę Św. odprawi Ks. Biskup Ordynariusz Roman Pindel, a o 20:00 Świadectwo zaprezentuje Jan Budziaszek, perkusista ze „Skaldów”. Szczegółowy Program na plakacie.

W dniach od 15 do 17 czerwca (piątek, sobota, niedziela) 2018 r., nasza Parafia organizuje Pielgrzymkę po miejscach kultu Polski Północno – Wschodniej (między innymi: Studzieniczna, Sokółka, Suchowola Różanystok, Grabarka, Kostomłoty, Kodeń). Zapisy w Kancelarii Parafialnej do 15 maja BR, koszt pielgrzymki to 520 zł. od Osoby, więcej informacji na afiszu i u Ks. Proboszcza. Zapraszamy!

„ W Imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom. Wy jesteście świadkami tego”. Nie tylko Świadkami, ale grzesznikami, Którzy potrzebują nieustannego korzystania z Bożego Miłosierdzia i NAWRACANIA SIĘ.