Chór

Warsztaty Muzyki Liturgicznej
17 - 19 V 2019

na I warsztaty muzyki liturgicznej,
które odbędą się w parafii
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Oświęcimiu

Warsztaty poprowadzi Ola Ptaszyńska*.

Hasłem przewodnim jest:

“Abyście się wzajemnie miłowali…”

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy lubią śpiewać i/lub grać dla Pana. Amatorzy, profesjonaliści, chórzyści i instrumentaliści – wszyscy są mile widziani.

Zajęcia warsztatowe potrwają od piątku wieczora do niedzieli i zakończą się uroczystą Mszą Świętą o 12.00 w kościele parafialnym Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu.

Uczestnicy warsztatów będą mieć zapewniony obiad w sobotę i niedzielę** jak
i również będzie kawa, herbata, ciasto.

Koszt warsztatów: 60 zł

Po dokonaniu zapisu należy opłacić koszt za warsztaty celem rezerwacji miejsca.

Dane do przelewu:

Nr rachunku:
45-1240-4256-1111-0010-7293-6127

Odbiorca:
Sabina Żabińska
Oświęcim

Tytuł przelewu:
WARSZTATY, imię i nazwisko uczestnika

Zapisy trwają

do 15 kwietnia 2019 r.

do wyczerpania limitu miejsc.

Wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy:

wniebowzieci.oswiecim@gmail.com
lub telefonicznie
Sabina 501 831 441
Ola 665 023 545

um-oswiecim-logo

Współorganizatorem warsztatów jest Miasto Oświęcim.

* OLA PTASZYŃSKA

Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat w klasie skrzypiec, następnie kontynuowała ją na altówce. W roku 2017 ukończyła studia licencjackie, specjalność Prowadzenie Zespołów Muzycznych na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie studentka specjalności Dyrygentura Chóralna. Swoje umiejętności dyrygenckie doskonaliła podczas licznych konferencji oraz kursów. Silnie zaangażowana w ruch Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych w Polsce jako dyrygent, instruktor wokalny oraz kompozytor. Z jego członkami nagrała 4 płyty. Dodatkowo zdobywała doświadczenie dyrygenckie w Chórze Akademickim, a od 2017 do dnia dzisiejszego doskonali je w Warszawskim Chórze Chłopięcym przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Jest współzałożycielką i dyrygentką Chóru Akademickiego Św. Anny w Warszawie, a także członkiem zespołu wokalnego Emotivo. Laureatka II nagrody na XVII Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych im. prof. Stanisława Kulczyńskiego w Poznaniu.

** niedzielny obiad będzie zapewniony po uprzednim zgłoszeniu w formularzu przy zapisie na warsztaty

Zamknij menu